Продукція > PANASONIC > ECW-F2125HAB
ECW-F2125HAB
ECW-F2125HAB Panasonic
film_ecwfa_e.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 250VDC 1.2uF 3% MPP L/S=7.5mm
на замовлення 654 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECW-F2125HAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2125HAB ECW-F2125HAB Виробник : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 1.2UF 3% 250VDC RADIAL