ECW-F2155HA
ECW-F2155HA Panasonic
ABD0000C183-947563.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.5uF 250VDC 3% MPP L/S=15mm
на замовлення 688 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECW-F2155HA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2155HA ECW-F2155HA Виробник : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL