ECW-F2155HAB
ECW-F2155HAB Panasonic Electronic Components
film_ecwfa_e.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 250VDC 1.5uF 3% MPP L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECW-F2155HAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2155HAB Виробник : Panasonic ABD0000C183-947669.pdf Film Capacitors 250VDC 1.5uF 3% MPP L/S=7.5mm