Продукція > PANASONIC > ECW-F2224RHA
ECW-F2224RHA
ECW-F2224RHA Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 220nF 250VDC 3% MPP L/S=7.5mm
на замовлення 2109 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 3% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.248" W (13.00mm x 6.30mm).
Інші пропозиції ECW-F2224RHA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2224RHA ECW-F2224RHA Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF2224RHA Description: CAP FILM 0.22UF 3% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.248" W (13.00mm x 6.30mm)