ECW-F2225JB
ECW-F2225JB Panasonic Electronic Components
ECWF%28B%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.102" L x 0.551" W (28.00mm x 14.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.102" L x 0.551" W (28.00mm x 14.00mm).