Продукція > PANASONIC > ECW-F2394JAB
ECW-F2394JAB
ECW-F2394JAB Panasonic
film_ecwfa_e.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 250VDC 0.39uF 5% MPP L/S=7.5mm
на замовлення 488 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECW-F2394JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2394JAB ECW-F2394JAB Виробник : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL