Продукція > PANASONIC > ECW-F2W105KAC
ECW-F2W105KAC
ECW-F2W105KAC Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 450VDC 1uF 10% MPP L/S=15mm
на замовлення 1305 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук