ECW-F2W275JA
ECW-F2W275JA Panasonic Electronic Components
ECWF2W275JA
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2.7UF 5% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 84V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.7 µF
Size / Dimension: 1.035" L x 0.417" W (26.30mm x 10.60mm)
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2.7UF 5% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 84V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.7 µF, Size / Dimension: 1.035" L x 0.417" W (26.30mm x 10.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2W275JA ECW-F2W275JA Виробник : Panasonic ECWF2W275JA Film Capacitors 2.7uF 450VDC 5% MPP L/S=22.5mm
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ECWF2W275JA ECWF2W275JA Виробник : PANASONIC ECWF2105JA.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 2.7uF; 450VDC; 26.3x10.6x16.5mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 2.7µF
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 26.3x10.6x16.5mm
Mounting: THT
Manufacturer series: ECWF
Operating voltage: 450V DC
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 22.5mm