Продукція > PANASONIC > ECW-F4105HLB
ECW-F4105HLB
ECW-F4105HLB Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 400VDC 1.0uF 3% MPP L/S=7.5mm
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECW-F4105HLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4105HLB Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF4105HLB Description: CAP FILM 1UF 3% 400VDC RADIAL