ECW-F4115JLB
ECW-F4115JLB Panasonic Electronic Components
ECWF4115JLB
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.1UF 5% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm)
Capacitance: 1.1 µF
Size / Dimension: 0.906" L x 0.535" W (23.00mm x 13.60mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.1UF 5% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm), Capacitance: 1.1 µF, Size / Dimension: 0.906" L x 0.535" W (23.00mm x 13.60mm).
Інші пропозиції ECW-F4115JLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4115JLB ECW-F4115JLB Виробник : Panasonic ECWF4115JLB Film Capacitors 400VDC 1.1uF 5% MPP L/S=7.5mm