ECW-F4125HL
ECW-F4125HL Panasonic Electronic Components
ECWF4125HL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.2UF 3% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±3%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 141V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.811" (20.60mm)
Capacitance: 1.2 µF
Size / Dimension: 1.102" L x 0.484" W (28.00mm x 12.30mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.2UF 3% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 141V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.811" (20.60mm), Capacitance: 1.2 µF, Size / Dimension: 1.102" L x 0.484" W (28.00mm x 12.30mm).
Інші пропозиції ECW-F4125HL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4125HL ECW-F4125HL Виробник : Panasonic film_ecwfl_e-1141645.pdf Film Capacitors 1.2uF 400V 3% MPP L/S=25mm