ECW-F4134HL
ECW-F4134HL Panasonic Electronic Components
ECWF4134HL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.13UF 3% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±3%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.524" (13.30mm)
Capacitance: 0.13 µF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.283" W (15.50mm x 7.20mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.13UF 3% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±3%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.524" (13.30mm), Capacitance: 0.13 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.283" W (15.50mm x 7.20mm).
Інші пропозиції ECW-F4134HL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4134HL ECW-F4134HL Виробник : Panasonic film_ecwfl_e-1141645.pdf Film Capacitors 400VDC 0.13uF 3% MPP L/S=12.5mm