ECW-F4134JL
ECW-F4134JL Panasonic Electronic Components
ECWF4134JL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.13UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 141V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.524" (13.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.13 µF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.283" W (15.50mm x 7.20mm)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.13UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 141V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.524" (13.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.13 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.283" W (15.50mm x 7.20mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4134JL ECW-F4134JL Виробник : Panasonic film_ecwfl_e-1141645.pdf Film Capacitors 400VDC 0.13uF 5% MPP L/S=12.5mm
на замовлення 178 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ECWF4134JL ECWF4134JL Виробник : PANASONIC ECWF6104JL.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 130nF; 400VDC; 15.5x7.2x11.8mm
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: ECWF
Capacitance: 0.13µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: 15.5x7.2x11.8mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 12.5mm
Operating temperature: -40...105°C