ECW-F4134JLB Panasonic Electronic Components
ECWF4134JLB
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.13UF 5% 400VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 400VDC 0.13uF 5% MPP L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECW-F4134JLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4134JLB ECW-F4134JLB Виробник : Panasonic film_ecwfl_e-1141645.pdf Film Capacitors 400VDC 0.13uF 5% MPP L/S=7.5mm