ECW-F4154HLB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0040+ECWF4154HLB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.15UF 3% 400VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 400VDC 0.15uF 3% MPP L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECW-F4154HLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4154HLB Виробник : Panasonic film_ecwfl_e-1141645.pdf Film Capacitors 400VDC 0.15uF 3% MPP L/S=7.5mm