ECW-F4154JL
ECW-F4154JL Panasonic
ECWF4154JL
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 400VDC 0.15uF 5% MPP L/S=12.5mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 141V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.299" W (15.50mm x 7.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4154JL ECW-F4154JL Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF4154JL Description: CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 141V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.299" W (15.50mm x 7.60mm)