ECW-F4155HL
ECW-F4155HL Panasonic
ECWF4155HL
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.5uF 400V 3% MPP L/S=25mm
на замовлення 243 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.5UF 3% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 141V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.874" (22.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.102" L x 0.539" W (28.00mm x 13.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4155HL ECW-F4155HL Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF4155HL Description: CAP FILM 1.5UF 3% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 141V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.874" (22.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.102" L x 0.539" W (28.00mm x 13.70mm)