ECW-F4155JL
ECW-F4155JL Panasonic Electronic Components
ECWF4155JL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 141V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.874" (22.20mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.102" L x 0.539" W (28.00mm x 13.70mm)
на замовлення 986 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 141V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.874" (22.20mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.102" L x 0.539" W (28.00mm x 13.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4155JL ECW-F4155JL Виробник : Panasonic ECWF4155JL Film Capacitors 1.5uF 400V 5% MPP L/S=25mm