ECW-F4165JLB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0040+ECWF4165JLB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.6UF 5% 400VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECW-F4165JLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4165JLB Виробник : Panasonic film_ecwfl_e-1141645.pdf Film Capacitors 400VDC1.6uF 5% MPP L/S=7.5mm