Продукція > PANASONIC > ECW-F4205HLB
ECW-F4205HLB
ECW-F4205HLB Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 400VDC 2uF 3% MPP L/S=7.5mm
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECW-F4205HLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4205HLB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0040+ECWF4205HLB+8+WW Description: CAP FILM 2UF 3% 400VDC RADIAL