ECW-F4205JLB Panasonic Electronic Components
ECWF4205JLB
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2UF 5% 400VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 400VDC 2uF 3% MPP L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECW-F4205JLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4205JLB ECW-F4205JLB Виробник : Panasonic ECWF4205JLB Film Capacitors 400VDC 2uF 3% MPP L/S=7.5mm