ECY-39RJ106MV
ECY-39RJ106MV Panasonic Electronic Components
ECY.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 10 µF.