ED078KC2
ED078KC2 E Ink Corporation
VB3300-GHC_ED078KC2_V3.0_12-13-21.pdf
Виробник: E Ink Corporation
Description: 7.8" B & W ELECTRONIC PAPER DISP
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Reflective
Backlight: Without Backlight
Viewing Area: 159.38mm W x 119.84mm H
Dot Pixels: 1404 x 1872
Diagonal Screen Size: 7.8" (198.12mm)
Graphics Color: Gray
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7.8" B & W ELECTRONIC PAPER DISP, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Reflective, Backlight: Without Backlight, Viewing Area: 159.38mm W x 119.84mm H, Dot Pixels: 1404 x 1872, Diagonal Screen Size: 7.8" (198.12mm), Graphics Color: Gray, Part Status: Active.