Продукція > SCHAFFNER > ED100-1.5-5M0
ED100-1.5-5M0
ED100-1.5-5M0 Schaffner
ED100_ED101-2936325.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters ED100 Common Mode Choke 300VAC, 1.5A, 5mH
на замовлення 448 шт:
Написати відгук