ED101-0.5-15M
ED101-0.5-15M TE Connectivity Schaffner
ED100_ED101.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 15MH 500MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.610" (15.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 15MH 500MA 2LN TH, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.610" (15.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED101-0.5-15M ED101-0.5-15M Виробник : Schaffner ED100_ED101-2936325.pdf Common Mode Chokes / Filters ED101 Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 15mH