Продукція > ELITE > ED1A103MNN1840
ED1A103MNN1840
ED1A103MNN1840 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10000uF; 10VDC; Ø18x40mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 10mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø18x40mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 13mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Height: 40mm
Diameter: 18mm
Max. forward impulse current: 4080mA
на замовлення 243 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10000uF; 10VDC; Ø18x40mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 10mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø18x40mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 13mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Height: 40mm, Diameter: 18mm, Max. forward impulse current: 4080mA.