Продукція > ELITE > ED1C221MNN0812
ED1C221MNN0812
ED1C221MNN0812 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 16VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x12mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 0.2Ω
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 2000h
Height: 12mm
Diameter: 8mm
Max. forward impulse current: 405mA
на замовлення 700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 16VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x12mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 0.2Ω, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 2000h, Height: 12mm, Diameter: 8mm, Max. forward impulse current: 405mA.