Продукція > ELITE > ED1E332MNN1632
ED1E332MNN1632
ED1E332MNN1632 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 3300uF; 25VDC; Ø16x32mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø16x32mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 17mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Height: 32mm
Diameter: 16mm
Max. forward impulse current: 3.45A
на замовлення 2212 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 3300uF; 25VDC; Ø16x32mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø16x32mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 17mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Height: 32mm, Diameter: 16mm, Max. forward impulse current: 3.45A.