Продукція > CHINSAN (ELITE) > ED1H100MNN0511EU
ED1H100MNN0511EU
ED1H100MNN0511EU Chinsan (Elite)
ED%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.45 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 31.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 105 mA @ 100 kHz
на замовлення 776 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 1.45 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 31.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 105 mA @ 100 kHz.