Продукція > ELITE > ED1H100MNN0511U
ED1H100MNN0511U
ED1H100MNN0511U Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Terminal pitch: 2mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 1.45Ω
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 2000h
Height: 11mm
Diameter: 5mm
Max. forward impulse current: 105mA
на замовлення 15460 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 140
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Terminal pitch: 2mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 1.45Ω, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 2000h, Height: 11mm, Diameter: 5mm, Max. forward impulse current: 105mA.