Продукція > ELITE > ED1H222MNN1836
ED1H222MNN1836
ED1H222MNN1836 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 2200uF; 50VDC; Ø18x36mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Body dimensions: Ø18x36mm
Impedance: 17mΩ
Height: 36mm
Max. forward impulse current: 3680mA
Nominal life: 5000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 2200uF; 50VDC; Ø18x36mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Body dimensions: Ø18x36mm, Impedance: 17mΩ, Height: 36mm, Max. forward impulse current: 3680mA, Nominal life: 5000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 18mm.