ED1V122MNN1620
ED1V122MNN1620 Chinsan (Elite)
ED%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 65 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.1529 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.647 A @ 100 kHz
на замовлення 139 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 65 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.1529 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.647 A @ 100 kHz.