Продукція > ELITE > ED1V330MNN0511U
ED1V330MNN0511U
ED1V330MNN0511U Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 33uF; 35VDC; Ø5x11mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 11mm
Diameter: 5mm
Nominal life: 2000h
Terminal pitch: 2mm
Impedance: 0.58Ω
Max. forward impulse current: 210mA
на замовлення 1460 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 160
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 33uF; 35VDC; Ø5x11mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 11mm, Diameter: 5mm, Nominal life: 2000h, Terminal pitch: 2mm, Impedance: 0.58Ω, Max. forward impulse current: 210mA.