Продукція > ELITE > ED1V470MNN6311U
ED1V470MNN6311U
ED1V470MNN6311U Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 47uF; 35VDC; Ø6.3x11mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Kind of capacitor: low ESR
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 47µF
Terminal pitch: 2.5mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Height: 11mm
Max. forward impulse current: 215mA
Impedance: 0.49Ω
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Nominal life: 2000h
на замовлення 18100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 47uF; 35VDC; Ø6.3x11mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Kind of capacitor: low ESR, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 47µF, Terminal pitch: 2.5mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Height: 11mm, Max. forward impulse current: 215mA, Impedance: 0.49Ω, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Nominal life: 2000h.