Продукція > ELITE > ED1V681MNN1030
ED1V681MNN1030
ED1V681MNN1030 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 680uF; 35VDC; Ø10x30mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø10x30mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 31mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 3000h
Height: 30mm
Diameter: 10mm
Max. forward impulse current: 1.91A
на замовлення 1630 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 680uF; 35VDC; Ø10x30mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø10x30mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 31mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 3000h, Height: 30mm, Diameter: 10mm, Max. forward impulse current: 1.91A.