Продукція > ELITE > ED2A100MNN0812E
ED2A100MNN0812E
ED2A100MNN0812E Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10uF; 100VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 3.5mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x12mm
Height: 12mm
Max. forward impulse current: 60mA
Impedance: 2.2Ω
Nominal life: 2000h
Kind of capacitor: low ESR
на замовлення 6250 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10uF; 100VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 100V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 3.5mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x12mm, Height: 12mm, Max. forward impulse current: 60mA, Impedance: 2.2Ω, Nominal life: 2000h, Kind of capacitor: low ESR.