ED5142-000 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: HTCM-SCE-TP-1/4-4H-9CS7822
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated
Type: Wire Marker, Cable Tie
Cable Diameter: 0.200" ~ 0.492" (5.08mm ~ 12.50mm)
Size: 0.41" W x 2.02" L (10.4mm x 51.4mm)