Продукція > ASTRODYNE TDI > EDP65-19-MB2-C01
EDP65-19-MB2-C01
EDP65-19-MB2-C01 Astrodyne TDI
EDP65_HP.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: 65W Medical Grade Desktop Extern
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 5.34" L x 2.59" W x 1.46" H (135.6mm x 65.8mm x 37.1mm)
Voltage - Output: 19V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.4A
Input Connector: IEC 320-C18
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Standard Number: 60601-1
на замовлення 510 шт:
Написати відгук
Description: 65W Medical Grade Desktop Extern, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 5.34" L x 2.59" W x 1.46" H (135.6mm x 65.8mm x 37.1mm), Voltage - Output: 19V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, TUV, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.4A, Input Connector: IEC 320-C18, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW, Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Standard Number: 60601-1.