EDR60-24DC
EDR60-24DC Emcod Lighting Group
Виробник: Emcod Lighting Group
Description: 60W 24DC triac/phase cut & 0-10V
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.54" L x 0.60" W x 4.02" H (89.9mm x 15.2mm x 102.1mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: Analog, PWM, TRIAC
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Написати відгук
Description: 60W 24DC triac/phase cut & 0-10V, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.54" L x 0.60" W x 4.02" H (89.9mm x 15.2mm x 102.1mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Dimming: Analog, PWM, TRIAC, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.