EDR96-24DC
EDR96-24DC Emcod Lighting Group
download?spec_sheet=510
Виробник: Emcod Lighting Group
Description: 96W 24DC triac/phase cut & 0-10V
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.54" L x 2.10" W x 4.02" H (89.9mm x 53.3mm x 102.1mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM, TRIAC
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Написати відгук
Description: 96W 24DC triac/phase cut & 0-10V, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.54" L x 2.10" W x 4.02" H (89.9mm x 53.3mm x 102.1mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: Analog, PWM, TRIAC, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.