Продукція > NVENT > EDT230030R
EDT230030R
EDT230030R nVent
Виробник: nVent
Description: EDT2 Enhanced DIN Rail Surge Pro
Packaging: Retail Package
Features: Remote Signaling Contacts
Mounting Type: DIN Rail
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Approval Agency: CE, cUR, UR, VDE
Form: Base + Module
Part Status: Active
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 300V
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 50 kA
Current - Short Circuit Rating (SCCR): 25 kA
Voltage - Protection Rating (VPR): 1.2 kV
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 1.65 kV
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EDT2 Enhanced DIN Rail Surge Pro, Packaging: Retail Package, Features: Remote Signaling Contacts, Mounting Type: DIN Rail, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Approval Agency: CE, cUR, UR, VDE, Form: Base + Module, Part Status: Active, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 300V, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 50 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 25 kA, Voltage - Protection Rating (VPR): 1.2 kV, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 1.65 kV.