Продукція > EDZ > EDZ-TE-615.1B
EDZ-TE-615.1B
Виробник:
на замовлення 29500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EDZ-TE-615.1B
Description: DIODE ZENER 5.1V 150MW EMD2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: EMD2, Power - Max: 150 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1.5 V.
Інші пропозиції EDZ-TE-615.1B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EDZTE-615.1B Виробник : ROHM 08+PB
EDZ TE61 5.1B Виробник : ROHM SOD123
EDZ-TE61 5.1B Виробник : ROHM SOD523
EDZTE615.1B Виробник : ROHM Semiconductor dz5.1b-1150231.pdf Zener Diodes 5.1V 100MW
EDZTE615.1B EDZTE615.1B Виробник : Rohm Semiconductor datasheet?p=EDZ5.1B&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key Description: DIODE ZENER 5.1V 150MW EMD2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: EMD2
Power - Max: 150 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1.5 V