EE1G-115-140-04 ebm-papst Inc.
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: AC CENTRIFUGAL BLOWER
Power (Watts): 195W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 256.54mm L x 220mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 270.0 CFM (7.56m³/min)
Width: 130.0mm
Operating Temperature: 122°F (50°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, VDE, UL
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 64.0dB(A)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC CENTRIFUGAL BLOWER, Power (Watts): 195W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 256.54mm L x 220mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 270.0 CFM (7.56m³/min), Width: 130.0mm, Operating Temperature: 122°F (50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, VDE, UL, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 64.0dB(A), Part Status: Active.