EEA-GA1H4R7H Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50volts 4.7uF 4X7mm L/S=2.5mm Ammo STR
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.059" (1.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 26 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 40.3 mA @ 100 kHz.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EEA-GA1H4R7H | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL THPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Package / Case: Radial, Can Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm) Polarization: Polar Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55°C ~ 105°C Applications: General Purpose Lead Spacing: 0.059" (1.50mm) Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm) Part Status: Active Capacitance: 4.7 µF Voltage - Rated: 50 V Ripple Current @ Low Frequency: 26 mA @ 120 Hz Ripple Current @ High Frequency: 40.3 mA @ 100 kHz |
на замовлення 1493 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |