EEA-GA1V470
EEA-GA1V470 Panasonic
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35volts 47uF 8X7mm L/S=2.5mm Bulk
на замовлення 6596 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 96 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 148.8 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1V470 EEA-GA1V470 Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 96 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 148.8 mA @ 100 kHz