Продукція > PANASONIC > EEA-GA1H6R8B
EEA-GA1H6R8B
EEA-GA1H6R8B Panasonic
ABA0000C1041.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50volts 6.8uF 5X7mm L/S=5.0mm Ammo Crmp
на замовлення 5827 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 54.25 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEA-GA1H6R8B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1H6R8B EEA-GA1H6R8B Виробник : Panasonic aba0000c1041.pdf Cap Aluminum Lytic 6.8uF 50V 20% (5 X 7mm) Radial 5mm 0.035A 1000h 105°C Ammo Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
EEA-GA1H6R8B EEA-GA1H6R8B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 54.25 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 50 V