EEC-F5R5H104A Panasonic Electronic Components
EEC-F5R5_Series_Rev_Mar_2018.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 100Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 100Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.