EEC-RF0V684
EEC-RF0V684 Panasonic
ABC0000CE23-257178.pdf
Виробник: Panasonic
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.68F 3.6volts GOLD RF RADIAL
на замовлення 994 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 680MF -20% +80% 3.6V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 40Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 680 mF, Voltage - Rated: 3.6 V.
Інші пропозиції EEC-RF0V684
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEC-RF0V684 EEC-RF0V684 Виробник : Panasonic Electronic Components DS_10_RF%20Series.pdf Description: CAP 680MF -20% +80% 3.6V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 40Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 680 mF
Voltage - Rated: 3.6 V