Продукція > PANASONIC > EEC-S5R5H474
EEC-S5R5H474
EEC-S5R5H474 Panasonic
Виробник: Panasonic
Supercapacitors / Ultracapacitors .47F 5.5V
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can - Horizontal, Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Інші пропозиції EEC-S5R5H474
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEC-S5R5H474 EEC-S5R5H474 Виробник : Panasonic Electronic Components SG_Series.pdf Description: CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can - Horizontal
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V