Продукція > PANASONIC > EEC-S5R5V155
EEC-S5R5V155
EEC-S5R5V155 Panasonic
Виробник: Panasonic
Supercapacitors / Ultracapacitors 1.5F 5.5V
на замовлення 1715 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Axial, Can - Vertical, Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 1.5 F, Voltage - Rated: 5.5 V.
Інші пропозиції EEC-S5R5V155
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEC-S5R5V155 EEC-S5R5V155 Виробник : Panasonic Electronic Components SG_Series.pdf Description: CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Axial, Can - Vertical
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 1.5 F
Voltage - Rated: 5.5 V